Metal Cephe
Alüminyum Sistemleri

Yapı kabuğu, yapıların mimari biçimlenişlerinin yanı sıra dış çevre koşulları ve işlevlerine bağlı olarak, bina içinde uygun fiziksel ortamın yaratılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Her alanda olduğu gibi yapı sektöründe de teknolojik gelişmeler sürekli bir aşama kaydetmektedir. İnşaat malzemeleri ve bina yapım tekniklerindeki gelişmeler, cephe yapım sistemleri üzerinde de etkili olmuş ve giydirme cephe kavramının ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Bir binanın cephesi, giydirme cephe ya da geleneksel sistem ile inşa edilse de, yapı kabuğu dıştan içe doğru birden fazla yapı elemanının değişik yollarla birleşimi ile oluşur. Hangi malzemeden oluşursa oluşsun, dış mekana bakan yapı bileşenleri mutlaka iç ortamda istenilen konfor koşullarını sağlayabilecek şekilde yağmur, kar, rüzgar sızıntısını ve güneş ışınlarını kontrol edecek şekilde seçilmeli ve detaylandırılmalıdır. Her bileşenin kendi içinde ısı, su, ses, ya da yangın yalıtımı gibi görevleri varken, bunların bir bütün halinde de vazgeçilemez temel amaçlara hizmet etmeleri gerekir.
Mimari Alüminyum Cephe Firmamız teknik anlamda yapılardaki bu ihtiyaçlara cevap verebilecek proje,imalat,montaj kadrosu,makine alt yapısı ve güçlü çözüm ortakları ile hizmet vermektedir.

150 +

Mutlu
Müşteri

200 +

Toplam
Müşteri

20 +

Yıllık
Deneyim

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DAHA FAZLASIYIZ

20 YILDAN BERİ YAPILARA DEĞER KATAN PROJELER ÜRETİYORUZ